Strefa zabawy

Potrafimy dodać klimatu i energii wszelkim imprezom plenerowym: dni miast, eventy firm, imieniny, czy urodziny dziecka. Imprezy szkolne, kolonie, parady, śluby i wiele innych.

Proponujemy dla Państwa zorganizowanie imprezy na której znajdzie się :
malowanie twarzy, szczudlarze, animacje muzyczne, konkursy z nagrodami, zabawy plastyczne, zabawy ruchowe, clowni, animatorzy, robienie zwierzątek z baloników dla dzieci, pokaz sztuki cyrkowej i sztuk walki, pokazy sztucznych ogni, formacje taneczne i akrobatyczne, kabarety, wokaliœci, D.J-e, aktorzy, wodzireje, konferansjerzy i widowiska plenerowe. Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują urządzenia pneumatyczne i mechaniczne dla dzieci i dorosłych.

Zajmujemy się organizacją imprez oraz zapewnianiem atrakcji na imprezy.

Doœświadczeni animatorzy zabaw i Klauni zorganizują zarówno małe jak i duże imprezy: urodziny, komunie, wesela, przyjęcia, pikniki, mikołajki, eventy itp.

Zaproœ naszych doœwiadczonych animatorów, którzy przyjadą zabawić, rozdać œwietne nagrody podczas niebanalnych, zabawnych konkursów, przeprowadzą gry i zabawy, stworzą kąciki tematyczne, malowania buziek, zrobią pokaz wielkich baniek mydlanych. Z nami dzieciaki nie znają nudy.

Urządzenia dmuchane znajdujące się w naszej ofercie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem wœród dzieci. Sprawiają naszym maluchom ogromną frajdę i radoœć wspólnej zabawy z rówieœnikami jak również rozwijają koordynację ruchową. Nasz sprzęt rozrywkowy jest całkowicie bezpieczny, posiada niezbędny atest oraz ubezpieczenie. Nasze urządzenia lunaparkowe są estetyczne, co sprawia, że każda impreza nabiera uroku. Nasza obsługa to ludzie doœwiadczeni, odpowiedzialni, którzy dbają o każdy szczegół imprezy, zarówno w czasie jej przygotowania jak i jej trwania. Polecamy wynajem urządzeń rozrywkowych z obsługą. Sprzęt posiada niezbędny atest oraz ubezpieczenie. Obsługą urządzeń zajmuje się wyspecjalizowana kadra.

Ceny indywidualne do negocjacji.

 • Zjeżdżalnia

  Dmuchane zjeżdżalnie, czyli popularne dmuchańce ze względu na swe ogromne rozmiary przebojem na wielu imprezach plenerowych. Zjeżdżalnia dmuchana to podstawowe urządzenie na każdym festynie. Doskonałą zabawa dla dzieci w różnym wieku. Uczestnik zabawy najpierw wspina się po sznurowanych drabinkach na szczyt zjeżdżalni po czym z atomową siłą zjeżdża w dół. dmuchana zjeżdzalnia. Kilka metrów wspinaczki po drabince sznurowej, a potem super szybki ślizg...

 • Trampolina

  Cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród najmłodszych, ale i starszych uczestników imprez plenerowych. Wystarczy wejść na matę i skakać do góry!

 • Eurobungee

  Wśród urządzeń plenerowych w ostatnich latach nabiera coraz więcej popularności. Wybuchowa mieszanka aluminiowej konstrukcji, lateksowych gum i sprężystych batutów. Osoba zapięta w uprząż może wykonywać akrobacje w powietrzu do wysokości kilku metrów. Ekstremalna zabawa dla wszystkich!

 • Dmuchany plac zabaw – Statek piracki

  Statek Piracki - ogromny dmuchaniec przeznaczony dla dzieci niemalże w każdym wieku. Doskonała zabawa w piratów, niezapomniane wrażenia i klimat morskich opowieści oraz ogromna ośmiornica opanowująca statek zapewnia wspaniała rozrywkę. Nasz dmuchany okręt to murowana atrakcja każdej imprezy plenerowej. Nie sposób przejść obok niego obojętnie.

 • Zamek dmuchany

  Kolorowy, dmuchany zamek, to standardowa atrakcja na imprezy z udziałem dzieci. Skacz i baw się. Może być on używany zarówno na wielkich festynach jak i wewnątrz budynku. Zabawa w zamku zawsze dostarcza niezwykłych przeżyć i wiele radości.

 • Suchy Basen

  Baseny z piłeczkami są propozycją dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają nurkować wśród mięciutkich, plastikowych piłeczek. Zamki z piłkami są jedna z najbardziej lubianych atrakcji naszych małych milusińskich. Stanowią miejsce, gdzie dzieci bez wahania mogą wskoczyć i bawić się na całego. Są niezastąpionym elementem każdego obiektu zabaw. Urzadzenia te zapewniaja bezpieczną, świetną zabawę, niosąc niezapomniane wrażenia.

 • Ściana wspinaczkowa

  Każdy ma swoje szczyty do zdobycia. W razie niepowodzeń u nas lądowanie jest miękkie i bezpieczny. Urządzenie posiada cztery niekolizyjne drogi wspinaczkowe. Nasza ścianka z pewnością będzie oryginalną atrakcją na Państwa imprezie.

 • Samochodziki elektryczne

  Autka elektryczne przeznaczone są dla dzieci do lat 10. Poczucie swobody i mega zabawy. Niewielka prędkość oraz prosty sposób obsługi sprawiają, że każde młody rajdowiec może spróbować swoich sił oraz poczuć się przynajmniej przez chwilę jak dorosły, prowadząc kolorowe auto. Bezpieczna zabawa na wyznaczonym torze, to niezapomniane przeżycie dla naszych dzieci które nie mając jeszcze prawa jazdy.

 • Kula zorbing

  Przezroczysta bańka, w której przypięty jest pasami uczestnik zabawy. Kula sferyczna jest sprzętem rekreacyjno-sportowym. Zabawa polega na przemieszczaniu lub staczaniu kuli w dół zbocza. Urządzenie jest przezroczyste potęguje wrażenia z samej „jazdy”, zaś bezpieczna konstrukcja gwarantuje niezatarte wspomnienia.

 • Kule wodne

  Kula-bańka jest sprzętem rekreacyjno-sportowym, który dzięki wypełnieniu powietrzem, pozwala na utrzymywanie się kuli wraz z uczestnikiem na powierzchni wody. Wchodzimy do wody bez zamoczenia. Zabawa z kulą dostarcza wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Do najbardziej popularnych sposobów wykorzystywania kuli należy spacer po wodzie. Kula doskonale sprawdza się podczas imprez masowych typu: pikniki czy festyny. Kulę Wodną można również stosować przy okazji eventów do zorganizowania wyścigów, biegów na czas, czy prób zręcznościowych.

 • Bungee-run

  Bungee to znana i lubiana zabawa popularna na całym świecie. Biegnąc w kierunku wyjścia, naciągasz gume do granic możliwości zaznaczając swój rekord poduszką na rzepie. Pózniej nastapi powrót i dużo śmiechu.

 • Byk rodeo (urządzenie do współzawodnictwa)

  symulator jazdy na byku. Znakomicie nadaje się na imprezy w stylu dzikiego zachodu. Dzięki kilku poziomom trudności, każdy może spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka. Zadaniem uczestnika jest utrzymanie jak najdłużej na jego grzbiecie. Ewentualny upadek jest amortyzowany przez miękką poduchę rozciągniętą wokół byka. Z atrakcji mogą korzystać dzieci jak i dorośli. Ujeżdżanie byka jest zabawą bardzo efektowną, która zawsze przyciąga dużą publiczność.

 • Tor przeszkód

  dmuchany tor przeszkód - dzieci wchodzą do środka i pokonują trasę na której znajdują się przeróżne dmuchane przeszkody oraz groźny byk. Czyli cała masa frajdy dla każdego dzieciaka. Niezwykła atrakcja wyjątkowo rzadko spotykana na placach zabaw !

 • 1

zjazd

Warunki zamówienia
O przyjęciu zamówienia decyduje kolejność zgłoszeń, zwrot podpisanej i podbitej umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 40% sumy zamówienia na konto, reszta w dniu imprezy. To wszystko gwarantuje wykonanie usługi.

Transport GRATIS z zakresu usług rozrywki dla dzieci dotyczy wszelkich zamówień na sumę od 1800 zł netto. Pozostałe 0,5zł x 1 km liczone w jedną stronę.

Zamawiający zapewnia:
- odpowiedniej wielkości czysty plac,
- dostęp do energii elektrycznej o odpowiedniej mocy. Nie dalej jak 50 metrów od urządzeń.

W przypadku rezygnacji z usługi w ciągu 14 dni przed imprezą zadatek nie podlega zwrotowi (koszty rezerwacji).
W przypadku zerwania umowy w dniu imprezy Zleceniodawca zobowiązany jest do zapłaty należności zgodnie z podpisaną umową.
Złe warunki atmosferyczne, brak odpowiedniego miejsca do ustawienia atrakcji oraz brak energii elektrycznej nie są podstawą do odstąpienia od umowy.

Upusty i rabaty:
Ceny na dni powszednie od poniedziałku do czwartku - 10% (nie dotyczy okresu od 15.V do 15.VI).

Firma na prośbę organizatora może poszerzyć ofertę o inne atrakcje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !!!!