Gastronomia

Szeroki wachlarz smacznych produktów z zakresu małej i dużej gastronomii zaspokoi każde podniebienie. W naszych punktach każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla bardzo głodnych produkty z grilla, patelni, a także fast-foody. Szukającym kulinarnych przygód i przyjemności proponujemy gotowaną kukurydzę, gofry, naleśniki, lody, popcorn, żelki czy watę cukrową. Dla spragnionych zaś napoje zimne m.in. soki z wyciskanych na miejscu owoców i gorące jak kawa, czy herbata.

Oferujemy catering w pełnym zakresie do tysiąca osób na dowolną okazję. Menu do uzgodnienia zgodnie z potrzebami klienta.

Stoiska zadaszone są pod namiotami ekspresowymi. Nowoczesna konstrukcja namiotów sprawia, że możemy w szybki i prosty sposób zadaszyć teren stoiska. Kolorystyka poszycia oraz ścian nawiązuje do przyjętego designu firmy i maszyn. Zabezpieczamy ławki i stoliki dla uczestników Państwa imprezy. Firma posiada bogaty sprzęt chłodniczy: ciężarówkę/chłodnię, lodówki i zamrażarki. Gwarantujemy właściwe przechowywanie produktów żywnościowych podczas imprezy plenerowej w każdych warunkach atmosferycznych.

gastronomia